mailmunch-forms-widget-1001238
top of page

ETKİSİZ VE YETERSİZ OLMA KORKUSUNU ÖNEMSEMEMEK NEDEN AKILLICA?

Aklına yepyeni bir fikir geldiğinde başkasına bakıp “Hayatta onun kadar iyi olamam" diye kendini durduruyor musun?

Bu MÜKEMMELLİK FELCİNE yakalandığının göstergesi. Yani geniş kitlelere ulaşacağına emin olmadan başlamayı ertelemek. Alkışları toplayacağından emin olmadan projeni göstermemek.

Ama sevgili arkadaşım bu ancak seni olduğun yere japon yapıştırıcısıyla yapıştırır.


Sana kendimin en büyük etkisizlik hikayesini paylaşmak istiyorum. Kitabım Proje Özgürlük ilk çıktığında kendimi hemen İzmir Kitap fuarında buldum. Kalabalık ve ilgi şahaneydi. Sonrasında İstanbul Tüyap fuarıda şahane geçti. Sonra bir kitapevi ile imza günü çalışması yaptım. Ve imza gününde duyduğum tek ses çekirgelerin sessizlikte çıkardığı sesti.

Katılan 3 kişi arkadaşım ve 1 kişi de takipçilerimden biriydi. Yani toplam 4 kişiydik. Görünüşte bu acınası gibi gelebilir. Ama hiç de değildi. Orada 100 kişi olsa da vereceğim hizmeti verdim. Tam 1.30 saat boyunca tek takipçime yoğunlaşmış şekilde anlatacaklarımı anlattım, sorularını cevapladım. Kitabını imzaladım.

Ve bu imza günü bana ilerleyecek ve ikinci kitabımı da bitirecek cesareti verdi. Neden mi? Çünkü hayatımın en etkisiz ve yetersiz imza gününü yapmıştım. Korkulu rüyam bitmişti.

Unutma her profesyonelin arkasında böyle günler vardır. Profesyoneli profesyonel yapan ise bunlar ardından vazgeçmeden devam etmesidir. Yalnızca amatörler bundan korkup vaz geçerler. Profesyonel bakış açısı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıkla!

Tek kıyas noktam var: Kendim. Bu yüzden her gün kendimin daha bir profesyonel versiyonuna geçmek için çalışıyorum. Hazır olmadan başlıyorum ve yolda öğreniyorum. Hazır olmadan başlama stratejisi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıkla!

Şimdi seni duymak istiyorum. Senin mükemmellik tuzağına düşüp bir türlü ilerlemediğin alanlar var mı? Yeteri kadar etki uyandıramayacağını düşündüğün için vazgeçtin mi? Geçmişinde böyle hikayeler var mı? Hadi paylaş.


Ayrıca Güzel haber ise 30 günde odağını hedeflerine yöneltme üstadı olabilirsin, heyecanını ve enerjini tekrar yükseltebilirsin.


Proje: Hayallerini Gerçekleştir online eğitimimde odağını profesyonelliğe geçirmeni ve direnci yönetmekte ustalaşmanı sağlayan 30 farklı video bulacaksın. Hem de videolara hayat boyu erişimin olacak. Böylece direnç ne zaman gelse, sen nasıl yöneteceğini ve profesyonelliğe nasıl geçeceğini bileceksin. Kendine bu yatırımı yapmayı seçiyorsan BONUSlar ve detaylar için buraya tıkla!
Ve bu postu sevdiysen sayfanın yukarısındaki ve aşağısındaki paylaşım ikonlarına tıklayarak bunu çevrenle de paylaşırsan onlarında bu tuzağa düşmeden ilerleyecek cesareti bulmasına yardımcı olabilirsin.


Web sitemde olduğun için, bunu okuduğun için, izlediğin için ve paylaştığın için çok teşekkürler.Ayrıca bu açıdan daha çok pratik istersen buraya tıklayarak hazırladığım ücretsiz online eğitime dakikalar içinde sahip olabilirsin.


Hep hatırla sen çok önemlisin ve değerlisin. Ve kendine özel rengi katarak gerçekleştirdiğin her hedefinle başkalarının hayatı daha anlamlı ve güzel olacak.

Haftaya "Hayallerin Cepte Perşembesi"nde görüşmek üzere!


🧡

Tuğçe
70 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Σχόλια


bottom of page