mailmunch-forms-widget-1001238
top of page

TS-AKADEMİYE HOŞGELDİN!

Gerçek potansiyelini çıkarman, motivasyonunu yükseltmen, hedeflerini gerçekleştirmen önündeki zihinsel sınırlarını dönüştürmen, mutlu ve kendini sevdiğin bir hayat yaşaman için pek çok eğitim tasarlıyorum. 

 Hepsi online. Böylece kendi hızında ilerleyip, zaman ve lokasyon kısıtlaması yaşamadan takip edebileceksin. 

Güncel eğitimlerimi aşağıda görebilirsin:)

web görselleri (10).png

ERTELEMEKTEN KURTULMAK 
AKADEMİSİ

Ertelemeye artık bir dur demek istiyorsan bu harika. Çünkü ertelemekten kurtulmak eğitimimde toplam 3 modül var. Başarıyla erteleme döngüsünden çıkmayı öğretiyorum. Üretkenlikle hedeflerini gerçekleştirmeyi seçiyorsan detaylar için tıkla:)

Adsız tasarım (1).png
Ayrılık acısı-tugcesabaz.png

"Ayrılık Acısından Nasıl Kurtulurum?" Master Class Eğitimi

Acıtan ayrılıklar sonrasında keşfettiğim 4 özel yöntemle artık acıyı güce çevirmeyi başardim.

Hayatta yapabileceğin en önemli yatırım kendinsin. Bu seni asla pişman etmez. Asla terk etmez. Asla acı çektirmez.

Peki senin ilişki ve  ayrılık sonrası yolculuğun nasıl olacak?

 Eğer kendin için temel adımları atmaya var isen bu master class senin için.

Ne dersin acıyı güce çevirmeye var mısın?

tugcesabaz.png

BEN KİMİM?

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya bölümünden mezunuyum. Kimyager, Marka Müdürü ve Pazarlama Müdürü olarak ilaç ve dermo-kozmetik sektörlerinde 12 yıl çalıştım. Ardından koçluk girişimimi kurdum. Çalışırken MBA yüksek lisansını tamamladım.  Gerçek insan potansiyelini ortaya çıkarmaya destek olmak tutkum oldu. 

Berkeley ve Cambridge üniversitelerinden pozitif psikoloji ve mindfullness temelli eğitimler aldım.  Başarılı bir hayat yaratmayı, motivasyonu yükseltmeyi ve hedefleri gerçekleştirmeyi desteklemek amacıyla iki kitap yazdım. İlk kitabım Proje Özgürlük ve ikinci kitabı Her Gün 1 Adım:) Her Gün 1 Adım basılışından 6 ay sonra 2. baskıya geçti(yaşasıın:))

Tony Robbins, Marie Forleo, Mike Dooley, Darel Rutherdford, Dr. Joe Dispenza, Ken Honda eğitim aldığım ve kaynaklarından yararlandığım ünlü koçlardan bazılarıdır. 

ICF onaylı Neuroshine Technology Coach  ve Richard Bandler  onaylı NLP uygulayıcısıyım. 

 

Wellbeing alanında daha etkili çözümler sağlamak için nefes terapisi eğitimini J.D Thomas'dan aldım ve "Yeni Ben Nefes Topluluğunun" kuruluşunda görev aldım. Turkcell, Windowist ve Tüpraş gibi pek çok şirkette nefes eğitimi verdim, Instyle Trendus Beauty Day'a nefesin güzelliğe etkisinden bahsettim. 

​​

12 senedir artan tutkuyla danışanlarına motivasyon artırma ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için en doğru yolu bulmaları konusunda destek veriyorum. Kimyagerlik bilgime dayanarak kuantum kimyası temelli koçluk metodolojisini geliştirdim. Kendi hayatımı değiştirerek uzmanlaştığım ve öğrencilerime katkıda bulunduğum alanlar: motivasyon yükseltmek, hedef belirlemek ve başarıyla gerçekleştirmek, gerçek potansiyeli çıkarma stratejisi oluşturmak, yaşam kalitesini artırmak, mutlu ve enerjisi yüksel bir yaşam oluşturmak. 

İLGİLİ ÜRÜN VE HİZMETLERİM

tugcesabazseans.png
web görselleri (8).png

ÖĞRENCİLERİMİN DENEYİMLERİ

web görselleri (4).png
tugcesabaz-onlineegitim.png
bottom of page