mailmunch-forms-widget-1001238
 

TS-AKADEMİYE HOŞGELDİN!

Gerçek potansiyelini çıkarman, motivasyonunu yükseltmen, hedeflerini gerçekleştirmen önündeki zihinsel sınırlarını dönüştürmen, mutlu ve kendini sevdiğin bir hayat yaşaman için pek çok eğitim tasarlıyorum. 

 Hepsi online. Böylece kendi hızında ilerleyip, zaman ve lokasyon kısıtlaması yaşamadan takip edebileceksin. 

Güncel eğitimlerimi aşağıda görebilirsin:)

web görselleri (10).png
web görselleri (1).png

MOTİVASYON KULÜBÜ

Aylık üyelikle dahil olunan yepyeni bir proje. 2. kitabım Her Gün 1 Adım sponsorluğunda gerçekleşiyor. :) Her ayın programında 2 adet mini motivasyon workshopu ve 1 canlı soru-cevap etkinliği var. Üyelik dahilinde geçmiş workshoplara da erişiliyor! Ve çok dahası:)

HEDEFİM KENDİM KOÇLUK PROGRAMI

Bireysel 2 seansı kapsayan pratik odaklı koçluk programı.  

Hızlı bir motivasyon ve momentum sağlayıp harekete geçmek için oluşturduğum metodolojiyi kullanıyorum.  Hedef belirleme ve önündeki limitleri keşfedip, pratik aksiyonlarla alışkanlıkları değiştirme  üzerinde ilerliyoruz. Odağı güçlendirip aksiyona geçiyoruz. Bir silkelenip kendine gelmek için ideal bir program :)

web görselleri (4).png

TUĞÇE SABAZ KİMDİR?
YAŞAM KOÇLUĞU OTORİTESİNİ NEREDEN ALIR?

tugcesabaz.png

Yıldız Teknik Üniversitesi'nden mezun olan Tuğçe Sabaz, Kimyager, Marka Müdürü ve Pazarlama Müdürü olarak ilaç ve dermo-kozmetik sektörlerinde 12 yıl çalışmıştır. Ardından kendi girişimini kurmuştur. Çalışırken MBA yüksek lisansını tamamlamış olup, gerçek insan potansiyelini ortaya çıkarma konusuna merak salmıştır. Kişisel gelişim alanında Türkçeye 5 kitap çevirmiştir.

Berkeley ve Cambridge üniversitelerinden pozitif psikoloji ve mindfullness temelli eğitimler almış olup, bilgilerin gündelik hayatta özümsenmesini desteklemek için iki kitap yazmıştır. İlk kitabı Proje Özgürlük ve ikinci kitabı Her Gün 1 Adım D&R ve diğer tüm online kitapçılarda bulunmaktadır.

Tony Robbins, Marie Forleo, Mike Dooley, Darel Rutherdford, Dr. Joe Dispenza, Ken Honda eğitim aldığı ve kaynaklarından yararlandığı ünlü koçlardan bazılarıdır. 

 

Wellbeing alanında daha etkili çözümler sağlamak için nefes terapisi eğitimini J.D Thomas'dan almış ve "Yeni Ben Nefes Topluluğunun" kuruluşunda görev almıştır. Turkcell, windowist ve Tüpraş gibi pek çok şirkette nefes eğitimi vermiş olup, Instyle Trendus Beauty Day'a nefesin güzelliğe etkisinden bahsetmiştir. 

10 senedir artan tutkuyla danışanlarına motivasyon artırma ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için en doğru yolu bulmaları konusunda destek vermektedir. Kendi hayatını değiştirerek uzmanlaştığı ve öğrencilerine katkıda bulunduğu alanlar: para, bereket, bolluk, iş, motivasyon, hedef belirlemek, yaşam kalitesini artırmak, kendinle mutlu olmak ve sevmek. 

İLGİLİ ÜRÜN VE HİZMETLERİM

tugcesabazseans.png
tugcesabaz-kitaplar.png

ÖĞRENCİLERİMİN DENEYİMLERİ

web görselleri (4).png
tugcesabaz-onlineegitim.png