• Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle

Herkese Selam! 

 

 

İlk olarak bir itirafla başlayayım. Önceden kendimi titrilerim, okuduğum okullarla, çalıştığım yerlerle, hayatımdaki kişilerle, bankadaki paramla tam hissediyordum. Adeta yeni bir ortama benden önce onlar girerdi (Bu arada şimdi  bazı anılarım o kadar komik geliyor ki:)). Kendimi bu prangalardan özgürleştirmem, kendimi yalnızca ben olduğum için önemli ve değerli görmem, başkalarından önce sevgiyle kucaklamam baya zamanımı aldı diyebilirim. Ama her anı müthişti. 

Bu değişim yolculuğunun en büyük ivmeye ulaşması Canım Aykut ve Esra Banguoğlu Oğut'un 15 aylık Yaşam Koçluğu Programına katılıp, 4 modülü tamamlamamla gerçekleşti. Ayrıca ne zaman kendisini düşünsem hakkında yalnızca saygı  hissettiğim Sevgili Darel Rutherford'un kitaplarını Türkçe'ye çevirirken bu bilgiler daha da bir içselleşti. Nefes terapisi ise bu alanda zihinde uçuşan düşüncelerin ve duyguların ötesinde kendi özümle-kalbimle bağlantı kurmak, zihinsel ve fiziksel sağlığımı güçlendirmek açısından muazzam yardımcı oldu.  Her birine ve tekniğe buradan tekrar ve tekrar teşekkür ederim. Çünkü kendimin gerçek gücünü almama, bu dünyanın başına gelmiş en güzel şey olduğumu keşfetme yolculuğumda 'business class' uçmamı sağladılar:). 

Şuan adeta tatil köyü gibi bir hayatım var. Bunu ben içimdeki Tanrısal gücü keşfederek yarattım. Elbette sende yaratabilirsin. Çünkü aynısından sende de var. 

Nasılını merak ediyorsan gel beraber çalışalım. Sana tüm kalbimle alan tutmaya hazırım:) 

Kocaman sevgiler:)

Tuğçe