ONLINE EĞİTİMLERİME

KATILANLAR NELER DİYOR?

Kendime nasıl zarar verdiğimi gördüm...

"Süper geçti. Enerjimi nasıl artırabileceğimi ve en moralim bozukken bile enerjimi nasıl yükseltebileceğimi öğrendim. Aslında gereksiz şeyleri taktığımı ve kendime nasıl zarar verdiğimi gördüm. Çok teşekkürler."

BENDEN SEANS ALANLAR NELER DİYOR?

Doğru yerde olduğumu hissettim. Mutlaka deneyimlemelisiniz!

"Seansım sonrasında Kendime inancım arttı. Yapabilirim seviyem 6-7’lerden 9 hatta 10’lara çıktı.

 

Egomun asla susmayacağını ve onu çocuğum gibi görmem gerektiğini hatırladım. Artık unutmayacak olduğumu biliyorum.

 

Hiçbir şey için geç olmadığını ve bu yolda beni destekleyen Tuğçe’yi görmek bana harika geldi Samimiyeti, heyecanı ve enerjisi o kadar pozitif ki doğru yerde olduğumu hissettim. Mutlaka deneyimlemelisiniz!"

—  EMİNE, FİNANS SEKTÖRÜ, TRABZON

 

Merhabaaaa tam 1.5 yıldır bu yolculuktayım ve ben bu süreçte çok değiştim. Benimle beraber hayatım değişti. Kendine güvensiz, kurban olan ben şuanda kendi gücünün farkında ve olaylarının sorumluluğunu alan bir yetişkine dönüştüm. En ufak sorunda ne yapacağımı bilmeyen ben, şimdi oturup neler yapabilirim siye düşünecek kadar sakinim. İlk olarak şunu belirteyim, sorunlarım bitmedi ve “sorun diye kabul ettiğim” şeylerin beni nasıl büyüttüğünü farkettim. Bu benim için çok yeni bir bakış açısı oldu, bu bakış açısı sayesinde artık çözümler bana daha kolay gelebiliyor.

 

Hayatta kendim için bir şeyler yapmayı, en önemli şeyin benim enerjim olduğunu anladığım bir yoldayım. Bu yol sonsuz, tek hedefimiz kendimizi tam olarak sevmek. İnsan en çok bunda zorlanıyor olmalı... ben gün ve gün akılca riskler alarak, olaylara farklı bir bakış açısı geliştirerek Tuğçe Ablanın rehberliğinde, yeni bir hayat kuruyorum. Hergün hayallerime bir tuğla ekliyorum. Eskiden bu tuğlayı neden buraya koydum, ah yanlış tuğlayı mı koydum, yanlış zamanda mı koydum diye düşünmekten ilerleyemezdim. Şimdi her tuğlayı harika koyuyorum dersem yalan olur ama en fazla tuğlayı yanlış koyar daha sonra doğrusunu bulurum diye düşünerek hareket ediyorum.

 

Hayattan zevk almaya, kendimi sevmeye, başarının ve başarısızlığın aynı yolda olduğunu anlamaya başlıyorum. Tuğçe Ablaya sabrından, bana gösterdiği ilgiden dolayı çooook teşekkür ederim. Onsun bunları yapamazdım diyemeyeceğim( izin vermiyor) ama onunla yaptığım için çoook daha avantajlıyım.

 

Harika bir yol gösterici. Sizde bu yolculuğa gelin. Değişim hiç bu kadar kolay olmamıştı !--

"

"

KURUMSAL EĞİTİM REFERANSLARIM

 

BENLE ÇALIŞ

start your free trial.png
start your free trial (4).png