mailmunch-forms-widget-1001238
top of page

BENDEN SEANS ALANLAR NELER DİYOR?

"Seansım sonrasında Kendime inancım arttı. Yapabilirim seviyem 6-7’lerden 9 hatta 10’lara çıktı.

 

Egomun asla susmayacağını ve onu çocuğum gibi görmem gerektiğini hatırladım. Artık unutmayacak olduğumu biliyorum.

 

Hiçbir şey için geç olmadığını ve bu yolda beni destekleyen Tuğçe’yi görmek bana harika geldi Samimiyeti, heyecanı ve enerjisi o kadar pozitif ki doğru yerde olduğumu hissettim. Mutlaka deneyimlemelisiniz!"

Emine, Bankacı, Trabzon

tugce-sabaz-koçluk-2
tugce-sabaz-koçluk-4
tugce-sabaz-koçluk-1
tugce-sabaz-koçluk-5
tugce-sabaz-koçluk-6
tugcesabazkoçluk-8
tugce-sabaz-koçluk-7
tugce-sabaz-koçluk-3

Merhabaaaa tam 1.5 yıldır bu yolculuktayım ve ben bu süreçte çok değiştim. Benimle beraber hayatım değişti. Kendine güvensiz, kurban olan ben şuanda kendi gücünün farkında ve olaylarının sorumluluğunu alan bir yetişkine dönüştüm. En ufak sorunda ne yapacağımı bilmeyen ben, şimdi oturup neler yapabilirim siye düşünecek kadar sakinim. İlk olarak şunu belirteyim, sorunlarım bitmedi ve “sorun diye kabul ettiğim” şeylerin beni nasıl büyüttüğünü farkettim. Bu benim için çok yeni bir bakış açısı oldu, bu bakış açısı sayesinde artık çözümler bana daha kolay gelebiliyor.

 

Hayatta kendim için bir şeyler yapmayı, en önemli şeyin benim enerjim olduğunu anladığım bir yoldayım. Bu yol sonsuz, tek hedefimiz kendimizi tam olarak sevmek. İnsan en çok bunda zorlanıyor olmalı... ben gün ve gün akılca riskler alarak, olaylara farklı bir bakış açısı geliştirerek Tuğçe Ablanın rehberliğinde, yeni bir hayat kuruyorum. Hergün hayallerime bir tuğla ekliyorum. Eskiden bu tuğlayı neden buraya koydum, ah yanlış tuğlayı mı koydum, yanlış zamanda mı koydum diye düşünmekten ilerleyemezdim. Şimdi her tuğlayı harika koyuyorum dersem yalan olur ama en fazla tuğlayı yanlış koyar daha sonra doğrusunu bulurum diye düşünerek hareket ediyorum.

 

Hayattan zevk almaya, kendimi sevmeye, başarının ve başarısızlığın aynı yolda olduğunu anlamaya başlıyorum. Tuğçe Ablaya sabrından, bana gösterdiği ilgiden dolayı çooook teşekkür ederim. Onsun bunları yapamazdım diyemeyeceğim( izin vermiyor) ama onunla yaptığım için çoook daha avantajlıyım.

 

Harika bir yol gösterici. Sizde bu yolculuğa gelin. Değişim hiç bu kadar kolay olmamıştı !--

"

"

Melisa, Genetik, Almanya

Kurumsal Referanslar

KURUMSAL EĞİTİM REFERANSLARIM

st. peter's church3567 COOK HILL ROAD,MU
st. peter's church3567 COOK HILL ROAD,MU
bottom of page