mailmunch-forms-widget-1001238
top of page

6 ADIMDA BEYNİNİ KEŞFET, HEDEFLERİNİ HER ZAMANKİNDEN HIZLI ELDE ET!

Güncelleme tarihi: 30 May 2020

Hedefim kendime en sevdiğim zeytinli, unsuz, yağsız fasulyeli (evet bildiğin kuru fasulye😊) poğaçamı yapmaktı. Birde baktım en olmazsa olmaz içerik yani yumurtanın olmadığını fark ettim. Sonra aklıma Keten tohumu geldi. Aynı etkiyi yakalayabileceğimi hatırladım. Ama emin olamadım. "Ne kaybederim ki?" dedim. Ve denedim. Sonra buz dolabının alt rafında koca bir paket yumurtam olduğunu hatırladım. Yalnızca tencerenin arkasında kalmış ve görmemişim. Sonra bulaşıkları yıkamaya başladım. 20 dk geçtikten sonra beynimden geçenleri keşfettim: Kafamda zincirleme reaksiyon gibi negatif looplar dönüyordu. Yalnızca yumurtayla ilgili değil elbette, her konudaki negatif eğilimlerle ilgili bir olasılık beliriyordu ve ben ona cevap yetiştiriyordum. Sonuç ise bulaşığım bittiğinde kafam davul olmuştu. Neyse ki yaptığım keto poğaça son derece lezzetliydi😊 Tadını alıp, bir de “Proje Hayallerini Gerçekleştir” programında anlattığım enerji yükseltici aktivitelerden birini yapınca beynimin işleyişi hemen değişti. Odağımı hedeflerini elde eden bene yine yönelttim.
Peki sen hiç kendini negatif düşünce loop unda buldun mu? İş ya da ilişki alanındaki geçmiş olumsuz deneyimlerin yabani sarmaşıklar gibi odağını sardı mı? Ya da istemediğin şeyleri hayatına çekiyor musun?

Bu inan senin suçun değil. Ya da beceriksiz filan da değilsin. Yalnızca insan beyni negatife daha çok eğilim gösteriyor. Ve bu da bizi hayatta tutmak için tasarlanmış tamamıyla doğal ve evrimsel bir tepki.

Ama pek çok araştırma gösteriyor ki, beynindeki bu negatif odak eğilimlerini tekrar programlayabilirsin. Bunun bir kurbanı olup istemediğin döngülerde sıkışmak yerine beynini eğiterek hayallerinin hayatını yaşayabilirsin.

Hepsi beyninin ve enerjinin etkisini anlamakla başlıyor. Düşüncelerinin ve hislerinin istediğin hayatı yaşamanda ki sarsılmaz etkisini öğrenmekle başlıyor.

Belki fark etmedin ama, ne hissedeceğin ve düşüneceğin konusunda yaptığın mini seçimler zamanla alışkanlıkların oluyor. Alışkanlıkların da nasıl bir hayat yaşayacağını

belirliyor.


6 videodan&eğlenceli çalışmadan oluşan

“Beynini Değiştir, Hedeflerini Gerçekleştir” mini online eğitimini sana bunları öğrenmen, farkındalığını artırman ve pratik çalışmalarla bilincini dönüştürmen için hazırladım.Peki sence çok başarılı iş kadınlarının ve adamlarının sence ayrışan özellikleri ne? Bu başarıyı nasıl yaratıyorlar?Cevap: Korkuyu ve endişeyi yönetme becerileri. Hislerinin girdabına kapılmadan beyinlerini hedeflerine yönelik yönetmekteki ustalıkları.


İşte güzel haber burada çünkü bu beceriyi sen de geliştirebilirsin.Asıl heyecan verici olan ise hislerinin etkisini bilimsel dayanaklar sunarak anlattığım, 6 videodan ve eğlenceli çalışma dokümanından oluşan “Beynini Değiştir, Hedeflerini Gerçekleştir” eğitiminde beynini aradığın çözümleri bulmakta eğitmen için beynin ön lobunu çalıştırıcı bir pratik bulacaksın.


Ve şimdiden spolier vereyim. Bu pratiği alışkanlık haline getirdiğinde gerçekten çözümler otomatik gelecek.

  • Endişe ve korku eğilimini kendine güven ve inanca dönüştürmen

  • Geçmişteki travmaları sanki kaderinmiş gibi yaşamayı sonlandırman

  • Beynine enerji artırıcı destekte bulunman

  • Beyninin doğal negatif eğilimini dönüştürmen

Veeee yepyeni bir karakterdeki seni yaratman mümkün. 6 videodan ve eğlenceli çalışma dokümanından oluşan “Beynini Değiştir, Hedeflerini Gerçekleştir” eğitimi ise sana bu konuda müthiş yardımcı olacak. Biliyorum, çünkü benim işime çok ama çok yaradı.


Benim en büyük A-HA’m şu olmuştu. Evet çekim yasasının ve enerjimin istediğim hayatı yaratmamdaki etkisini sözel olarak pek çok kitaptan okumuştum ve eğitimde öğrenmiştim. Ama ne zaman konuyu bilimsel açıklamalarla pekiştirdim, işte o zaman bilincimi dönüştürmem ve istediğim hayatı yaratmam daha kolay oldu. Ayrıca bu yolculuğumda adanmışlığım arttı.

Ve bunu sen de yapabilirsin. İşte bu yüzden seni gerçekliğini yeniden yaratmanın kapısını aralamana sana destek olacak “Beynini değiştir, Hedeflerini Gerçekleştir” eğitimine davet etmek istiyorum.


Alışılmış eğilimlere boyun eğen değil, istediğin hayatı yaşamak için baş kaldıran ol.

Diğer güzel haber ise şu:

Beyninin işleyişini değiştirmen, enerjini ve canlılığını artırıp daha üretken olman için, bilincini dönüştürmen ve hedeflerine yönelik yeni kodlar yüklemen için, Proje: Hayallerini Gerçekleştir online eğitimi de sana müthiş yardımcı olabilir. Çünkü içinde 30 farklı aktivite videosu ve eğlenceli çalışmalar dokümanı var. Ayrıca hayat boyu videoların ve grup networkunun hepsine erişimin olacağından kendi programına göre ilerleme özgürlüğü bulacaksın. Detaylar için lütfen tıkla. Dahası Proje: Hayallerini Gerçekleştir online eğitimine katıldığında bonus olarak “Beynini Değiştir, Hedeflerini Gerçekleştir” ve 4 tane koçluk sorusu sorma hakkının olacağı “SC-Kürü soru cevap koçluk programını” da bonus olarak alıyorsun.


Yani bütünüyle berekettesin!

Kayıt ve detaylı bilgi için lütfen buraya tıkla.
Ayrıca buraya tıklayarak hazırladığım ücretsiz online eğitime dakikalar içinde sahip olabilirsin ve hedeflerini yaratmada temel 3 stratejiyi hemen öğrenebilirsin.

Beraberce oluşturduğumuz bu güce postumu yazının aşağısındaki ve yukarısındaki paylaşım ikonlarına tıklayarak ve çevrenle paylaşarak destek olabilirsin. Şimdiden bu nazik katkın için çok ama çok teşekkürler.Hep hatırla sen çok önemlisin ve değerlisin. Ve kendine özel rengi katarak gerçekleştirdiğin her hedefinle başkalarının hayatı daha anlamlı ve güzel olacak.

Görüşmek üzere!


🧡

Tuğçe
25 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page