mailmunch-forms-widget-1001238
top of page

KÜTÜPHANEDEKİ SIRADAN KARŞILAŞMAYLA NASIL KEDİME GÜÇLÜ BİR SÖZ VERDİM? SC KÜRÜ PROGRAMININ DOĞUŞU

Bir yaz günü kitabım Proje: Özgürlük’ü yazmak için Salt Galata’nın kütüphanesine gitmiştim. Camın kenarındaki en sevdiğim yere oturdum. Kahvemi yazarken kolayca ulaşabileceğim noktama yerleştirdim. Sonra kulağıma kulaklığımı takıp, spotify’dan en sevdiğim yazma müziği olan Ludovico Einaudi’nin Diveniere parçasını açtım. Heyecanla yazmaya başladım. Sonra çok sevdiğim arkadaşım Timuçin’in yoldan geçtiğini gördüm. El salladım fark etmedi. Hemen mesaj attım. Yanıma geldi ve konuşmak için Salt’ın kafesine geçtik. Bana nasıl olduğumu sordu:


“Biliyorsun, kitabımın son aşamasındayım. Koçluk ve nefes seansları programı yoğun. Turizm işi bir taraftan büyüyor. Kalan zamanımda spor, atölye ve ev arasında geçiyor. Alışıldığı üzere.”

Timuçin bana nasıl bunların hepsini yönetebildiğimi ve neden bu kadar yoğun yaşamayı seçtiğimi sordu.“Zihnimi ve bedenimi sağlıklı tutarak yapıyorum. Ve yarın bu yaşama veda otobüsüne binecek olsam arkama baktığımda insanlara anlam katacak kendi güçlerini hatırlamalarına yardımcı olacak bir şey bırakmak istiyorum. Bunun için elimden geleni yaptığımı bilmek beni çok rahatlatıyor.”

Ve o an kendime yeniden söz verdim:


“Asla ve asla bundan vaz geçmeyecektim.”


Peki yolculuğumda bırakmak istediğim, her şeyin üzerime geldiği, beklediğimi alamadığım ve hayal kırıklığına uğradığım anlar olmadı mı?Hiç şüphen olmasın, çok ama çok oldu. Ama bunların hepsinde güvendiğim bir kaynaktan destek aldım: Benimle aynı bakış açısına sahip dostlarımdan oluşan güç grubum ve yaşam koçum. Bu destekle hissettiğim duygusal tornadonun dışından hedeflerimin anlamını yeniden görebildim, gücümü hatırladım ve kendime tekrar inandım. Ve tekrar olmak istediğim kişi gibi yaşamaya başladım.Ve şunu anladım hedefinin sonucuna ulaşmanın kazancı, hedefine ilerlerken yaşadığın değişimin önemini düşündüğünde solda sıfır kalıyor. Yolculuğun esnasında geliştirdiğin odak, disiplin, kararlılık, esneklik ve inanç senin aslında en değerli kazançların.


Evet konfor alanının dışındaki bir havuzda yüzmek seni ilk başta zafere götürmüyor. Ve aynen konfor alanının dışı kesinlikle garip ve ürkütücü olabiliyor.

Ama sen bunları yaşadığında asla yalnız olmayacaksın. Bu yolculuğunda seninle yine omuz omuza yürüyorum.

SC-Kürü soru cevap koçluk programını sana tamamıyla bu konuda destek olmak için tasarladım.Konfor alanının dışına çıkıp, kafana endişe ve korkular üşüştüğünde, sana sahip olduğun gücü hatırlatacağım. Bu yolculuğun sana katkılarını görmen için sana yeni pencereler açacağım. İnanç sistemlerini ve düşünce kalıplarını seni hedeflerinle uyumlu hale getirmen için sana eğlenceli çalışma egzersizleri vereceğim. Yani kısaca ben bu loopa girdiğimde ihtiyaç duyduğum her şeyi sana kalpten sunacağım. Çünkü bu duygularının seni yönetmesiyle hedeflerinden vaz geçmeni ve yolculuk boyunca kazanacağın müthiş değerli hazineleri bırakmanı istemiyorum. Bunu ne sen ne de bu dünya hak ediyor.

SC Kürü grubuna katıldığında sahip olacakların:


  • 4 soru sorma hakkı. Bittiğinde tekrar yenileyebilirsin😊

  • Bereket meditasyonu kaydı

  • Sorununu analiz ve kök nedeni bulma eğlenceli çalışma dokümanı. Bu sayede kafandaki soruları kendi koçun gibi de analiz etme pratiği kazanacaksın.

  • Tüm SC Kürü soru-cevap videolarına hayat boyu erişim

Yolculuğun esnasında belki yüz üstü kapaklanacak gibi olacaksın. Ama hiç sorun değil, her düştüğünde güvenle kalkıp tekrar başlaman için burada olacağım.


Harika bir şey yaratırken-yani hayallerinin hayatı- ihtiyacın olan kendine inanman ve gücünü hatırlaman. SC Kürü soru-cevap koçluk programını da sana ihtiyacın olduğunda bu hatırlatmaları yapmak, kendi önüne koyduğun limitleri kaldırmana ve hedeflerine ASLA VAZGEÇMEDEN ilerlemene destek olmak için hazırladım.

İşte tamamıyla sana bu konuda destek olmak için oluşturduğum ve ne zaman ihtiyacın olsa destek alabileceğin, SC Kürü soru-cevap koçluk programında seni bekleyenler:


  • Grupta paylaşılan diğer soru cevap videolarından ilham alacaksın. Sonuçta hepimiz çok benzer durumlar yaşıyoruz.

  • İstediğin zaman SC Kürü videolarını izleyebileceksin

  • Bereket meditasyonunla enerjini ve odağını her an kolayca güçlendirebileceksin

  • Kendi ihtiyaç zamanına göre sorularını sorabileceksin

  • Yeni bakış açılarıyla kendinde yeni şeyler fark edebileceksin

  • Grupta paylaşılan tüm bilgilere, videolara hayat boyu erişimin olacak

Ve sen de hedeflerine sarsılmaz kararlılıkla ilerle, üret ve tüm potansiyelini kullan. DURDURULAMAZ OL.
Bekle birde bunlar var!

SC Kürü soru-cevap koçluk programına katıldığında

programı için %53.33 değerinde indirim kuponu kazanacaksın. Ayrıca böylelikle “Beynini Değiştir, Hedeflerini Gerçekleştir” eğitimini de bonus olarak alacaksın.Kayıt olmak için lütfen buraya tıkla!
Ayrıca buraya tıklayarak hazırladığım ücretsiz online eğitime dakikalar içinde sahip olabilirsin ve hedeflerini yaratmada temel 3 stratejiyi hemen öğrenebilirsin.

Beraberce oluşturduğumuz bu güce postumu yazının aşağısındaki ve yukarısındaki paylaşım ikonlarına tıklayarak ve çevrenle paylaşarak destek olabilirsin. Şimdiden bu nazik katkın için çok ama çok teşekkürler.Hep hatırla sen çok önemlisin ve değerlisin. Ve kendine özel rengi katarak gerçekleştirdiğin her hedefinle başkalarının hayatı daha anlamlı ve güzel olacak.

Görüşmek üzere!


🧡

Tuğçe
18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page