mailmunch-forms-widget-1001238
top of page

Ücretsiz seminer

Bu eğitimde öğreneceklerin

tugcesabaz.png
  1. 9-6 Özel sektörden koçluk girişimime geçişte karşılaştığım zorluklar ve nasıl aştım?

  2. Nasıl sıfır network ve aile desteği ile işimi bu seviyeye getirdim?

  3. Koçluk kariyerini inşa ederken herkesin yaptığı 3 hata (sürekli devam edilirse mesleği bile bırakabilirsin)

  4. Bu hataları kendimin geliştirdiği 4 adımlı mindset & marketing & mindfullness  temelli KURT yöntemimle nasıl çözdüm?

Bu eğitim kimler için?

Koçluk ve kişisel Gelişim alanında kariyer kurmak ve geliştirmek isteyen herkese uygundur.

Koçluğun herhangi bir alanında olabilirsin: Yaşam Koçu, Motivasyon Koçu, Sağlık Koçu, Nefes koçu, Sprituel Koç, Astroloji Koçu, Enerji Sistemleri ve Aile Dizimi Uygulayıcısı, Yoga Eğitmeni, Mindfullness Koçu, Beslenme Koçu, Spor Koçu, İlişki Koçu, EFT Koçu, Access Bars Uygulayıcısı, Hipnoz Uygulayıcısı, NLP Uygulayıcısı veya Theta Healing Koçu

Ben Kimim?:)

tugcesabaz.png

Başarılı bir hayat yaratman, hayallerini gerçekleştirmen için potansiyelini hem kişisel hem profesyonel anlamda nasıl maksimize edeceğini öğretiyorum.
 

Berkeley ve Cambridge üniversitelerinden pozitif psikoloji ve mindfullness temelli eğitimler aldım.  Başarılı bir hayat yaratmayı, motivasyonu yükseltmeyi ve hedefleri gerçekleştirmeyi desteklemek amacıyla iki kitap yazdım. İlk kitabı Proje Özgürlük ve ikinci kitabı Her Gün 1 Adım:) Her Gün 1 Adım basılışından 6 ay sonra 2. baskıya geçti(yaşasıın:))

Tony Robbins, Marie Forleo, Mike Dooley, Darel Rutherdford, Dr. Joe Dispenza, Ken Honda eğitim aldığım ve kaynaklarından yararlandığım ünlü koçlardan bazılarıdır. 

ICF onaylı Neuroshine Technology Coach  ve Richard Bandler  onaylı NLP uygulayıcısıyım. 

 

Wellbeing alanında daha etkili çözümler sağlamak için nefes terapisi eğitimini J.D Thomas'dan aldım ve "Yeni Ben Nefes Topluluğunun" kuruluşunda görev aldım. Turkcell, Windowist ve Tüpraş gibi pek çok şirkette nefes eğitimi verdim, Instyle Trendus Beauty Day'a nefesin güzelliğe etkisinden bahsettim. 

12 senedir artan tutkuyla danışanlarına motivasyon artırma ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için en doğru yolu bulmaları konusunda destek veriyorum. Kimyagerlik bilgime dayanarak kuantum kimyası temelli koçluk metodolojisini geliştirdim. Kendi hayatımı değiştirerek uzmanlaştığım ve öğrencilerime katkıda bulunduğum alanlar: motivasyon yükseltmek, hedef belirlemek ve başarıyla gerçekleştirmek, gerçek potansiyeli çıkarma stratejisi oluşturmak, yaşam kalitesini artırmak, mutlu ve enerjisi yüksel bir yaşam oluşturmak. 

1581842916112.jpg
Tugce-Sabaz.gif
indir.png
icf.jpg
indir (2).png
indir (1).png

İLGİLİ ÇALIŞMALARIM

tugcesabazakademi.png
tugcesabaz-kitaplar.png
bottom of page