mailmunch-forms-widget-1001238
top of page
KENDİ ONLINE İŞİNE (6).png
KENDİ ONLINE İŞİNE (3).png

Senin için en doğru işini nasıl hızlıca

online kurarsın ve büyütürsün

KENDİ ONLINE İŞİNE (5).png

01

SENİN İÇİN EN DOĞRU ONLINE İŞ ALANI NE?

Master derecen olmadan, üniversite mezunu olmadan hatta hiçbir sertifikan olmadan bir online iş kurabileceğini ve bununla başkalarına katkıda bulunabileceğini biliyor musun? Bunun ne olduğunu eğitimde anlatacağım.

02

SIFIR TEKNOLOJİK BİLGİ ve SIFIR MALİYETLE BU İŞİ NASIL KURARSIN?

Şuan 3 farklı alanda yürüttüğüm kendi şirketimin en bebek safhasında, yani daha bir tek müşterimin olmadığı zamanlardan bahsediyorum, bilgisayarım ve heyecan duyduğum, bana süper anlamlı gelen işimi yapmak için atan kocaman kalbimden başka bir şeyim yoktu. Ne babamdan miras kaldı ne de Boğaziçi ya da ODTÜ mezunuyum. Hayır, 6 dil de bilmiyorum:) Ve bunu yaptım.

03

“YENİ İŞ MODELİ ONLINE, OK ANLADIM! AMA BAŞKA NELER VAR?”

Bununla yüzleşelim. 2 sene önce işe yarayan, çoğunlukla bugün çok da işlemiyor. Artık hizmetlerde/ürünlerde farklı kriterler aranıyor. Verici ve destekleyici tutumda olan firmalardan/kişilerden alışveriş yapmak ya da hizmet almak isteniyor. Ve ben kendi online işinizle bu yeni modeli nasıl bağdaştırabileceğinizi göstereceğim. Çünkü kendi işimden biliyorum, herkesin atladığı büyük ama çok basit bir sır var. Ve bunu eğitimde paylaşacağım.

04

ONLINE İŞİNİ HIZLICA KARLI BİR ŞEKİLDE KURMANIN PÜF NOKTASI NE?

Biliyorum bu belirsiz durumda kaybedecek zamanın yok. Bu yüzden sana nasıl hızlı sonuçlara ulaşabileceğini göstereceğim. Kendi online işini sıfır maliyetle kurmanın çarpıcı bir yolunu öğreneceksin ve bunu nasıl geliştireceğine dair seçeneklerle buluşacaksın.

KENDİ ONLINE İŞİNE (9).png
KENDİ ONLINE İŞİNE (7).png
KENDİ ONLINE İŞİNE (9).png
KENDİ ONLINE İŞİNE (9).png
KENDİ ONLINE İŞİNE (10).png

“ÜÇ FARKLI ALANDA YÜRÜTTÜĞÜM KENDİ ŞİRKETİM VAR. ONLINE ÇALIŞIYORUM. ZAMANIMI İSTEDİĞİM GİBİ YÖNETİYORUM. GELİRİMİ ÖZEL SEKTÖRDE KAZANDIĞIMIN

7.5 KATINA ARTIRDIM-KEYFİME KEYİF KATAN HOBİLERİME VAKTİM VAR. ENERJİM YÜKSEK. ÇEVREME DAHA ÇOK KATKI YAPABİLİYORUM.”

Sana bu masterclas eğitiminde öğreteceğim bilinç, strateji ve taktikle kendi iş yapış modelimi düzenledim. İşim hem daha çok değer&katkı sağlayarak konforlu bir şekilde büyüdü.

Aslında kimyagerim ve MBA yüksek lisansım var. 10 senelik özel sektör deneyimimde 5 senelik marka/pazarlama yöneticiliği deneyimim var.

 

Ama kendi işimi kurarken bunların hiç birisini kullanmadım.  Finansmanım da yoktu.

Varmak istediğim nokta şu;

Karlılıkla büyüyen kendi online işini kurmak için kendine inancın ve hayallerine adanmışlıkla hareket etmek dışında bir şeye ihtiyacın yok.

EĞER AŞAĞIDAKİLER SANA UYUYORSA BU MASTERCLASS’A KESİN KATILMALISIN!

Sevdiğin, sana heyecan veren kendi online işini yapmaya başlamamanın sebebi yalnızca nereden başlayacağını bilmemen. Dolayısıyla cesaret edememen (Bu eğitimde bunu kesinlikle gerinde bırakacaksın ve sana özel yol haritanı çizebileceksin).

Ürünlerini/Hizmetlerini alacak bir topluluğun, sana güvenen bir müşteri kitlen yok (Her gün minik minik adımlarla bunu oluşturman mümkün).

Hızlıca ne işe yarıyor ne yaramıyor anlamak istiyorsun. Bunu yaparken de ne paranı ne de zamanını kaybetmek istiyorsun (İşe yaramayan stratejileri geride bırakacaksın, sıfır maliyetle neler yaratabildiğini göreceksin).

Kendi işini kurmak için ufak tefek girişimlerin oldu, ama sonuç istediğin gibi olmadı. İlhamını kaybettin (Dünya çapında pek çok kişinin sıfırdan başlayarak neler yarattığını göreceksin, ilham alacaksın).

İşini online’a taşımayı düşününce kendini kapana kısılmış hissediyorsun. Cesaretin kırılıyor. Online detaylardan bir halt anlamıyorsun. Bilenlere de ne güvenin var ne de bütçeni buna ayırmak istiyorsun (Hiçbir süslü teknolojik uzmanlık gerektirmeden nelerin mümkün olabildiğini göreceksin).

Image by Laura Olsen
KENDİ ONLINE İŞİNE (11).png

Covid-19 ile gelen global pandemi bir gerçekle bizi yüzleştirdi. Kendi online işini kurmak belirsiz zamanların merhametine kendinin ve sevdiklerinin hayatının akışını bırakmamakla eşdeğer.

Bir düşünsene…

Dünyaya olumlu katkıda bulunan, pek çok kişinin hayatına değer katan online bir işin var. Zamanını kendine göre yönetiyorsun. Bununla artan hacimde para kazanırken, hayallerinin hayatını keyifle yaşıyorsun.

 

Nasıl geliyor?

 

Bunu gerçek yapmak için kendine 90 dakika ayırmayı seçiyorsan sana kendi online işini nasıl sıfırdan, sıfır maliyetle kurabileceğini öğreteceğim.

Ve bunları gerçekleştirmek için yüksek puanlarla öğrenci alan pahalı üniversite diplomalarına, süslü MBA master’larına ya da sertifikalara gerek yok. Evet İngilizceyi ana dilin gibi konuşmanda lazım değil.

Ve sana söz veriyorum paylaşacağım fikir ve gerçekleştirmek için öğreteceğim stratejilerle bu online kendi işini kurma alanında kolayca uzun atlama sıçrayışları yapabileceksin.

Peki senin hakkında amacım mı ne?

Bu ücretsiz masterclass eğitimimden sonra asla “kendi online işimi kurmak istiyorum, ama….. yok” ya da “ama nereden başlayacağımı bilmiyorum dememen. Hadi yerini rezerve et. Tüm odağınla eğitime katıl. Sana bunu gerçekleştirmen için yardımcı olacağım.

KENDİ ONLINE İŞİNE (12).png

Feragat:

 

Yüksek bütçeli ve çarpıcı vaatler yapan programlara inanmıyorum. Hiçbir zaman inanmadım. İnanmayacağım da. Bunun yerine azme, adanmışlığa, akıllı çalışmaya ve bunları yaparken başkalarına hizmet edip değer katmaya inanıyorum.

 Sunduğum hizmetlerin ve verdiğim eğitimlerin hepsi sana özgün olanı keşfetmen, sana özel olanı ürettiklerine katarak hayallerinin hayatını yaratman niyetini taşıyor.

İnanıyorum ki bununla oluşacak pozitif farkla dünya artan momentumla daha müthiş bir yer olacak.

Yasalarca da öngörüldüğü üzere, sunduğum hizmetler, paylaştığım bilgiler ve stratejilerle arzu ettiğin sonuçları elde etmen, X, Y, Z oranında para kazanman için herhangi bir garanti sunamam ve sunmuyorum.

Sonuç olarak hayallerinde olan her neyi yaratmak istiyorsan onu gerçekleştireceğine dair kendine inanman ve bu konuda aksiyon alman değişmez kural. Hayallerine inancının ve adanmışlığının gücü ve onar için vaz geçmeden çalışma tutkunun seviyesi yalnızca SANA bağlı.

 

Sunduğum ücretsiz içerikler ve sağladığım tüm hizmetler ile tek istediğim seni hayallerin doğrultusunda ilerlemen için desteklemek.

 

Bu sayfadaki ücretsiz masterclass eğitimimdeki ve ya web sitemdeki ücretli/ücretsiz herhangi bir hizmette sana hiçbir sonuç, kazanç, gelir miktarı garanti etmiyorum.

 

Web sitemde sunulan rakamlar yaklaşık rakamlardır. Yorumlar ve değerlendirmeler ise karşı tarafın kendi rızası ile yaptığı beyanlardır.

Ve herhangi bir programıma katılan, hizmetimi alan ya da paylaştığım bilgileri öğrenen kişi hayatında uygulamadığı ve bu yolda adanmışlıkla çalışmadığı taktirde hiçbir şey elde etmez.

Değişmez iş/hayat tutumum ağzımdan çıkanın, kendi gerçekliğimle uyumlu olması ve dürüstlüktür. Ve seni bu yolculuğunun her adımını hevesle atman için kalpten teşvik ediyorum.

KENDİ ONLINE İŞİNE (13).png
KENDİ ONLINE İŞİNE (14).png
KENDİ ONLINE İŞİNE (15).png
bottom of page