mailmunch-forms-widget-1001238
top of page
Digital products mockup- (19).png

150 Adımda Özgüvenimi Yükseltiyorum
E-Kitap

DoSomething.org  tarafından yapılan bir araştırmaya göre kadınların %91’i bedeninde mutsuz. Ayrıca kadınların %40 ı erkeklerin %20 si ileride estetik ameliyat düşünüyor. 

 

Finlandiya, Çin ve ABD'de yapılan çalışmalar, kilolu olduklarını düşünen kızların, kiloları ne olursa olsun, daha düşük notlar aldığını gösteriyor. 

 

Bu  özgüven eksikliğinin olumsuz etkisi, hayatlarının her aşamasını etkiliyor. Örneğin dış görünüşlerinden memnun olmayan kadınların %17'si iş görüşmelerine gitmiyor, %8'i ise iş konusunda istikrarlı bir devamlılık sergileyemiyor.

Şu anki satış fiyatı

197 TL

Satın aldıktan sonra 24 sa içinde mailinize e-kitabı gönderiyorum:)

ek-3.jpg
ek-2.jpg
ek-1.jpg

Hayatını gerçek potansiyelini limityerek, kendini hırpayarak
yaşamak mı?

Digital products mockup- (18).png

Yoksa elindeki 150 adımlık özgüven yükseltme kılavuzu ve aksiyon çalışmaları ile kendini-bedenini sevmek, kendinle-hikayenle barışmak ve özgüvenini yükseltmek için adım atmak mı?? 

 

Yükselen özgüveninle iş, sosyal ve romantik ilişkilerinde yepyeni bir sen olmaya

hazır mısın?

E-Kitap içeriği

Digital products mockup- (20).png

Şu anki satış fiyatı

197 TL

Digital products mockup- (22).png

Şu anki özgüven seviyeni belirleyen kafa yapını değiştirmen için 121 pratik alıştırma ve koçluk aksiyonu

 

(Özgüven çünkü pratik etmeden yükseltilen bir şey değil.)

 

Şu anki özgüven seviyende netlik kazanman için özgüven keşif alıştırma sayfası

 

29 adet özgüven yükseltici öz konuşma ve olumlama örneği

 

Tüm bilgileri pratiğine alıp, takip etmen için analiz sayfaları

Özgüven yükseltici 15 koçluk sorusu ve uygulama sayfası

Satın aldıktan sonra 24 sa içinde mailinize e-kitabı gönderiyorum:)

Ben Kimim?:)

tugcesabaz.png

Başarılı bir hayat yaratman, hayallerini gerçekleştirmen için potansiyelini hem kişisel hem profesyonel anlamda nasıl maksimize edeceğini öğretiyorum.
 

Berkeley ve Cambridge üniversitelerinden pozitif psikoloji ve mindfullness temelli eğitimler aldım.  Başarılı bir hayat yaratmayı, motivasyonu yükseltmeyi ve hedefleri gerçekleştirmeyi desteklemek amacıyla iki kitap yazdım. İlk kitabı Proje Özgürlük ve ikinci kitabı Her Gün 1 Adım:) Her Gün 1 Adım basılışından 6 ay sonra 2. baskıya geçti(yaşasıın:))

Tony Robbins, Marie Forleo, Mike Dooley, Darel Rutherdford, Dr. Joe Dispenza, Ken Honda eğitim aldığım ve kaynaklarından yararlandığım ünlü koçlardan bazılarıdır. 

ICF onaylı Neuroshine Technology Coach  ve Richard Bandler  onaylı NLP uygulayıcısıyım. 

 

Wellbeing alanında daha etkili çözümler sağlamak için nefes terapisi eğitimini J.D Thomas'dan aldım ve "Yeni Ben Nefes Topluluğunun" kuruluşunda görev aldım. Turkcell, Windowist ve Tüpraş gibi pek çok şirkette nefes eğitimi verdim, Instyle Trendus Beauty Day'a nefesin güzelliğe etkisinden bahsettim. 

12 senedir artan tutkuyla danışanlarına motivasyon artırma ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için en doğru yolu bulmaları konusunda destek veriyorum. Kimyagerlik bilgime dayanarak kuantum kimyası temelli koçluk metodolojisini geliştirdim. Kendi hayatımı değiştirerek uzmanlaştığım ve öğrencilerime katkıda bulunduğum alanlar: motivasyon yükseltmek, hedef belirlemek ve başarıyla gerçekleştirmek, gerçek potansiyeli çıkarma stratejisi oluşturmak, yaşam kalitesini artırmak, mutlu ve enerjisi yüksel bir yaşam oluşturmak. 

1581842916112.jpg
Tugce-Sabaz.gif
indir.png
icf.jpg
indir (2).png
indir (1).png

İLGİLİ ÇALIŞMALARIM

tugcesabazakademi.png
tugcesabaz-kitaplar.png
bottom of page