mailmunch-forms-widget-1001238
top of page

Koçluk Kariyerine Girmek
ve halihazırda
Koçluk yapıp
Güçlü Bir Koç Olarak Girmek İsteyenlere
Ücretsiz seminer

Digital products mockup- (85).png

 3 kategoriden birisine giriyorsan bu seminer sana göre:

1.Profesyonel bir koç olmak istiyorsan🎯

2.Herhangi bir alanda zaten koçluk yapıyorsan ama danışan çekemiyor, hobi yapıyor gibi koçluk işi yapıyorsan🔥

3.Aşağıdaki alanlardan birisinde hizmet veriyorsan ya da bu alanlarda bir kariyer inşa etmek istiyorsan😊👇🏼

Yaşam Koçu, Motivasyon Koçu, Sağlık Koçu, Nefes koçu, Sprituel Koç, Astroloji Koçu, Enerji Sistemleri ve Aile Dizimi Uygulayıcısı, Yoga Eğitmeni, Mindfullness Koçu, Beslenme Koçu, Spor Koçu, İlişki Koçu, EFT Koçu, Access Bars Uygulayıcısı, Hipnoz Uygulayıcısı, NLP Uygulayıcısı veya Theta Healing Koçu

Bu MasterClass'ta Öğreneceklerin

Digital products mockup- (53).png

1.Koçluk kariyerine girenlerin yaptığı 3 hata

😭Neden yetersiz bir koç olarak görünüyorsun? 

🥺Neden hiç bir özelliğin yokmuş gibi sıradan bir koç olarak              görünüyorsun?

 😶‍🌫️Binlerce dolar verdiğin sertifikanı, eğitimini neden para kazandığın işine dönüştüremiyorsun? Hobi olarak kalıyor?

2. Neden koçluk sertifikası alındıktan sonra danışan çekilemiyor?😱

3.Koçluk kariyerinde kazanan bir koç olman için 3 Arketip✊🏻🎯

4.12 senelik koçluk deneyimim, aldığım eğitimler, öngörülerim kapsamında oluşturduğum Patentli Winner 🧠Brain Coaching Academy Koçluk Sertifika Programım

Bu eğitim kimler için?

1. Koçluk kariyerine giriş yapmak isteyen kişiler 🌟

2.Koçluğun herhangi bir alanında çalışıp daha da yükselmek isteyenler🚀

 Yaşam Koçu, Motivasyon Koçu, Sağlık Koçu, Nefes koçu, Sprituel Koç, Astroloji Koçu, Enerji Sistemleri ve Aile Dizimi Uygulayıcısı, Yoga Eğitmeni, Mindfullness Koçu, Beslenme Koçu, Spor Koçu, İlişki Koçu, EFT Koçu, Access Bars Uygulayıcısı, Hipnoz Uygulayıcısı, NLP Uygulayıcısı veya Theta Healing Koçu

3.Kişisel gelişim tutkusu olanlar🥰

4.Kazanan ve güçlü bir koç olmak isteyen kişiler✊🏻

Ben Kimim?:)

WhatsApp Görsel 2023-08-22 saat 08.00.46.jpg

Başarılı bir hayat yaratman, hayallerini gerçekleştirmen için potansiyelini hem kişisel hem profesyonel anlamda nasıl maksimize edeceğini öğretiyorum.
 

Tony Robbins, Marie Forleo, Mike Dooley, Darel Rutherdford, Dr. Joe Dispenza, Ken Honda eğitim aldığım ve kaynaklarından yararlandığım ünlü koçlardan bazılarıdır. 

ICF Professional ve Richard Bandler  onaylı NLP uygulayıcısıyım. 

 

Wellbeing alanında daha etkili çözümler sağlamak için nefes terapisi eğitimini J.D Thomas'dan aldım ve "Yeni Ben Nefes Topluluğunun" kuruluşunda görev aldım. Turkcell, Windowist ve Tüpraş gibi pek çok şirkette nefes eğitimi verdim, Instyle Trendus Beauty Day'a nefesin güzelliğe etkisinden bahsettim. 

12 senedir artan tutkuyla danışanlarına motivasyon artırma ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için en doğru yolu bulmaları konusunda destek veriyorum. Kimyagerlik bilgime dayanarak kuantum kimyası temelli koçluk metodolojisini geliştirdim. Kendi hayatımı değiştirerek uzmanlaştığım ve öğrencilerime katkıda bulunduğum alanlar: motivasyon yükseltmek, hedef belirlemek ve başarıyla gerçekleştirmek, gerçek potansiyeli çıkarma stratejisi oluşturmak, yaşam kalitesini artırmak, mutlu ve enerjisi yüksel bir yaşam oluşturmak. 

Berkeley ve Cambridge üniversitelerinden pozitif psikoloji ve mindfullness temelli eğitimler aldım.  Başarılı bir hayat yaratmayı, motivasyonu yükseltmeyi ve hedefleri gerçekleştirmeyi desteklemek amacıyla iki kitap yazdım. İlk kitabı Proje Özgürlük ve ikinci kitabı Her Gün 1 Adım:) Her Gün 1 Adım basılışından 6 ay sonra 2. baskıya geçti(yaşasıın:))
 

Tugce-Sabaz.gif
indir.png
icf.jpg
indir (2).png
indir (1).png
bottom of page