mailmunch-forms-widget-1001238
top of page

Koçluk Kariyerine girmek
ve zaten
Koçluk yapıp ama Güçlü Bir Koç Olmak  İsteyenlere
Ücretsiz seminer

Digital products mockup- (52).png

Sana uygun seminer tarihini aşağıdaki düğmeye tıklayarak seç ve kaydını tamamla.

Her seminer belirtilen tarihte 20.30'da başlayacak!

ücsem-1.jpg
ücsem-2.jpg
ücsem-4.jpg
ücsem-3.jpg
WhatsApp Görsel 2023-12-24 saat 23.42.15_11bc6082.jpg
WhatsApp Görsel 2023-12-24 saat 23.42.20_f092159f.jpg

Bu MasterClass'ta Öğreneceklerin

Digital products mockup- (53).png

1.Koçluk kariyerine girenlerin yaptığı 3 hata😩

        😭Bilgiyi özümsemeden koçluğa girmek. Yetkin görünmediği                      için danışan çekemez. 

       🥺Protez makyaj yaptırmış gibi koçluk   yapmak. Danışanlar              anlaşıldıklarını hissetmezler. Ve koçu başkalarına refere                          etmezler. 

      😶‍🌫️Koçluk işi kurmamak. Bilgilerini eğitime, seansa  nasıl                         katacağını bilmemek. Bu sebeple hobi  olarak koçluk yapmak.            Sertifikaların, katılınan eğitimlerin durduğu yerde koleksiyon gibi           durması. 

2. Neden koçluk sertifikası alındıktan sonra danışan çekilemiyor?😱

3.Koçluk kariyerinde kazanan bir koç olman için 3 Arketip✊🏻🎯

4.12 senelik koçluk deneyimim, aldığım eğitimler, öngörülerim kapsamında oluşturduğum Patentli Winner 🧠Brain Coaching Academy Koçluk Sertifika Programım

Bu eğitim kimler için?

1. Koçluk kariyerine giriş yapmak isteyen kişiler 🌟

2.Koçluğun herhangi bir alanında çalışıp daha da yükselmek isteyenler🚀

 Yaşam Koçu, Motivasyon Koçu, Sağlık Koçu, Nefes koçu, Sprituel Koç, Astroloji Koçu, Enerji Sistemleri ve Aile Dizimi Uygulayıcısı, Yoga Eğitmeni, Mindfullness Koçu, Beslenme Koçu, Spor Koçu, İlişki Koçu, EFT Koçu, Access Bars Uygulayıcısı, Hipnoz Uygulayıcısı, NLP Uygulayıcısı veya Theta Healing Koçu

3.Kişisel gelişim tutkusu olanlar🥰

4.Kazanan ve güçlü bir koç olmak isteyen kişiler✊🏻

Ben Kimim?:)

WhatsApp Görsel 2023-08-22 saat 08.00.46.jpg

Başarılı bir hayat yaratman, hayallerini gerçekleştirmen için potansiyelini hem kişisel hem profesyonel anlamda nasıl maksimize edeceğini öğretiyorum.
 

Tony Robbins, Marie Forleo, Mike Dooley, Darel Rutherdford, Dr. Joe Dispenza, Ken Honda eğitim aldığım ve kaynaklarından yararlandığım ünlü koçlardan bazılarıdır. 

ICF onaylı koçum  ve Richard Bandler  onaylı NLP uygulayıcısıyım. 

 

Wellbeing alanında daha etkili çözümler sağlamak için nefes terapisi eğitimini J.D Thomas'dan aldım ve "Yeni Ben Nefes Topluluğunun" kuruluşunda görev aldım. Turkcell, Windowist ve Tüpraş gibi pek çok şirkette nefes eğitimi verdim, Instyle Trendus Beauty Day'a nefesin güzelliğe etkisinden bahsettim. 

12 senedir artan tutkuyla danışanlarına motivasyon artırma ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için en doğru yolu bulmaları konusunda destek veriyorum. Kimyagerlik bilgime dayanarak kuantum kimyası temelli koçluk metodolojisini geliştirdim. Kendi hayatımı değiştirerek uzmanlaştığım ve öğrencilerime katkıda bulunduğum alanlar: motivasyon yükseltmek, hedef belirlemek ve başarıyla gerçekleştirmek, gerçek potansiyeli çıkarma stratejisi oluşturmak, yaşam kalitesini artırmak, mutlu ve enerjisi yüksel bir yaşam oluşturmak. 

Berkeley ve Cambridge üniversitelerinden pozitif psikoloji ve mindfullness temelli eğitimler aldım.  Başarılı bir hayat yaratmayı, motivasyonu yükseltmeyi ve hedefleri gerçekleştirmeyi desteklemek amacıyla iki kitap yazdım. İlk kitabı Proje Özgürlük ve ikinci kitabı Her Gün 1 Adım:) Her Gün 1 Adım basılışından 6 ay sonra 2. baskıya geçti(yaşasıın:))
 

Tugce-Sabaz.gif
indir.png
icf.jpg
indir (2).png
indir (1).png
bottom of page