HADİ NEFESİNİ AÇ+BİLİNCİNİ GENİŞLET

ENERJİNİ YÜKSELT

IŞILDAYAN BEN

NEFES TERAPİSİ+WORKSHOP

Nefesin ve düşünce sistemin. İşte arzu ettiğin hayata ulaşmaktaki asıl benzinin. Peki bu benzin sana gerçekten de hizmet edecek kalitede mi?

 

Nefesin ilk doğduğunda tam kapasiteli ve açık oluyor. Yani tüm hücrelerine onların tüm fonksiyonlarıyla çalışması için bolca nefes/oksijen  gidiyor. Ama yaşadığımız travmalar, düşük frekanslı duygular sebebiyle nefesimiz kapanıyor. Özgürce yaşam enerjisi bedenimizde akmıyor.

 

Bunun yanında düşüncelerimizle yarınımızı yaratıyoruz. Ama alışkanlık haline gelen ve bizi sınırlı gerçeklikte tutan bakış açılarımız var. Peki bunların ne kadar farkındayız? Ya da değiştirmek için neler yapıyoruz?

 

Işıldayan Ben etkinliğinde  27 Ocak Pazar günü saat 13.30’da bir araya geliyoruz. Seni bütünüyle gerçek ışıltınla bütünleştirmek üzerine tasarlanmış bu çalışmada seni bekleyenler:

 

1-45 dakikalık aktif nefes terapisi. Bu çalışma sana özel nefes kalıbına göre nefes teknikleri, beden haritanda sağlıklı nefes almamak nedeniyle oluşmuş  blokajlar üzerinde çalışma, sesle sağlık kalitesini artırma ve meditasyon uygulamalarını kapsar.

2-Düşüncelerini yeniden tasarlamak ve bakış açılarını değiştirmek üzerine workshop alacaksın. Enerji yükseltici teknikler öğreneceksin. Pratik yapacağız. 13 haftalık çalışma planını belirleyeceğiz. Soruların cevaplanacak.

3-Bu kadar yeni enerji ile bedenini muhteşem İtalyan yemekleri ile besleyeceğiz. Piazza’dan tüm Işıldayan Ben katılımcılarına %10 indirim.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm çalışma 150 TL. 

Yer: Piazza Restaurant Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi Nazmi Akbacı Tic. İş Merkezi D Blok No: 75 Maslak
34396 İstanbul

Tarif: Metro ile İTÜ Ayazağa durağında inip, Windowist çıkışından çıktıktan sonra 5 dk yürüme mesafesi uzaklığında. 

 

Kayıt ve bilgi için tugce@tugcesabaz.com adresine yazabilirsin.

 

Görüşmek üzereee!