mailmunch-forms-widget-1001238

"İş", "Para", "Motivasyon" odaklı online eğitimlerimde kendi üzerimde geçerliliğini kanıtladığım bilgileri ve teknikleri anlatıyorum.

01

Kendi işin olarak ne yapacağına

dair bir fikrin yok mu?

Kendine güvenin mi yok?  Nereden başlayacağını bilmiyor musun?

 

02

İstediğin işi yapmak ve gelirini 5,6,7 sıfırlı seviyeye taşımak için mükemmel fırsatı mı bekliyorsun?

Bilgi var, uzmanlık var ama nasıl karlı bir iş yapısına dönüştüreceğini bilmiyor musun?

03

Maaş zamanına göre hayatını düzenlemekten sıkıldın mı?

Kolayca artan para Everest tepesi kadar uzak mı?

Faturalarına iç sıkıntısıyla mı bakıyorsun?

Alışveriş sonundaki kasa ödemesi en canını sıkan bölüm mü?

“ÜÇ FARKLI ALANDA YÜRÜTTÜĞÜM KENDİ ŞİRKETİM VAR. ONLINE ÇALIŞIYORUM. ZAMANIMI İSTEDİĞİM GİBİ YÖNETİYORUM. GELİRİMİ ÖZEL SEKTÖRDE KAZANDIĞIMIN

7.5 KATINA ARTIRDIM-KEYFİME KEYİF KATAN HOBİLERİME VAKTİM VAR. ENERJİM YÜKSEK. ÇEVREME DAHA ÇOK KATKI SAĞLIYORUM.”

hayatımı nasıl değiştirdim

 

WEBİNARLARIN DETAYLARI

HEPSİ ONLINE VE ZOOM PLATFORMUNDA YAPILACAKTIR.

 

KENDİN İÇİN DOĞRU İŞE BAŞLAMA

1.50 saat (1 saat 30 dakika) + sonunda pratik aksiyon çalışma kitabı+ eğitim kaydına hayat boyu erişim + soru-cevap bölümü

169.9 TL

Kendin için doğru işin ne olduğunu keşfedeceksin. Pek çok fikrin varsa nasıl analiz edeceğini

göreceksin.

Sadık müşterileri nasıl çekeceğine ya da nasıl çalışılmak istenen bir kişi olacağını keşfedeceksin.

Global olarak pek çok örnek  görüp  ilhamla planını netleştireceksin.  

İster kendi işin olsun, ister başkasının yanında çalış, ister kurma aşamasında ol fark etmez. Herkesin düştüğü TUZAK ne, onu öğreneceksin ve nasıl bu konuda güçleneceğini keşfedeceksin. 

Senin için doğru işin başarı stratejisi: Varış noktana ulaşmadan önce nereye gideceğini netleştirmelisin. Kendin için doğru işi bulma çerçevesinin elementlerine bakarak uzun dönemli başarıya götüren kendi stratejini yapacaksın. Tükenmişlik hissi ve kafası karışma yoldan caydırıcılarına takılmadan nasıl ilerleyeceğini öğreneceksin.

Kendi işini kurma potansiyelinin kilidini açma: Net & Adım Adım kendi doğru işini bulma ve karşı konulmaz bir platforma onu taşıma temellerini öğreteceğim.

 

PARA

1.50 saat (1 saat 30 dakika) + sonunda pratik aksiyon çalışma kitabı+ eğitim kaydına hayat boyu erişim + soru-cevap bölümü

169.9 TL

Gelirini birinci sınıf seviyeye taşımayı, finansal bereket için benzinini doldurmayı ve önündeki limitleri etkisiz kılmayı öğreneceksin.

Neden aynı finansal döngülere takıldığını keşfedeceksin. Bu döngülerden çıkış yolu haritanı nasıl çizeceğini anlayacaksın. Hayatının para düzlemine nasıl artan momentum katacağını öğreneceksin.

Maaş zamanına göre yaşamayı bırakma sırları: Birinci sınıf hayat yaşamanın önünde neler duruyor? Neden hep aynı finansal döngülere takılıyorsun? Değeri artan yatırım nasıl yapılır? Hayallerinin gelir seviyesine adım adım nasıl çıkarsın?

Nasıl PARA MIKNATISI olursun: Gürül gürül nakit akışına nerede blokaj koyuyorsun? Bu tıpayı nasıl açarsın?Hepsinin stratejik aksiyon adımları. 

 
 

MOTİVASYON VE

GÜÇLÜ ODAK

1.50 saat (1 saat 30 dakika) + sonunda pratik aksiyon çalışma kitabı+ eğitim kaydına hayat boyu erişim + soru-cevap bölümü

169.9 TL

Hedeflerini gerçekleştirme motoruna 5 beygir gücü katma zamanı! Bu webinarda değişen koşullara, baskıya veya stresli durumlarına rağmen nasıl motivasyonunu yüksek tutacağına ve yapılacak listendekileri bitireceğine odaklanacağız.

Başarı rutininin en üst etkileşim seviyesine entegre olma: Kendine inancının ve motivasyonun tüm dış koşulların ve belirsiz durumların üstesinden gelir. Burada odağını ve vizyonunu hedeflerini peşin peşin gerçekleştiren senin odağına nasıl getireceğini öğreneksin.

Hayallerini gerçekleştirdiğin 2021'i riske atmama: 2021 yılında eski alışkanlıklarını değiştirirken nasıl da tuzaklara takılmadan ilerleyeceğini öğreneceksin.

 

119.9 TL

 

ÜCRETLER ve TARİHLER

 

FIRSATLAR

20 NİSAN SALI

20.30-22.00

25 NİSAN PAZAR

11.30-13.00

21 NİSAN ÇRŞ

20.30-22.00

25 NİSAN PAZAR

14.00-15.30

22 NİSAN PRŞ

20.30-22.00

25 NİSAN PAZAR

16.30-18.00

3 webinara AYNI ANDA KAYIT

510 TL değil

299.9 TL

3 webinara kaydında aşağıdaki bonuslar da ayrıca senin !

bonus-1

Yeni Yıl

Planlama Rehberi

2021 yılını hedeflerine göre 

stratejik planlama rehberi. Her projen için kullanabilirsin.

59.9TL

6 videoluk eğitimim ve uygulamalı çalışma kitaplarımla inanç sistemlerini nasıl dönüştüreceğini öğren. "Beynini Değiştir Hedeflerini Gerçekleştir " eğitiminle bilimsel açıklamaları öğrenerek bilgileri özümse. >>>>

69.9TL

bonus-2

video eğitim

Mevcut işinin momentumunu artır. 

Kendi işini kurmak istiyorsan kendin için en

doğru işi keşfet ve kurma yol haritanı çiz. >>>

49.9TL

bonus-3

İş & Hedef

Planlama

Rehberi

Image by Jess Bailey

KAYIT 

3 webinara AYNI ANDA KAYIT seçenekleri

 

Her 3'lü webinar paketinde 510 tl yerine  299.9 TL

ödeyip bereketi kapma fırsatı

Hafta içi 3'lü webinar paketine

Her 3'lü webinar paketinde 180 TL değerindeki

3 BONUS

Hafta sonu 3'lü webinar paketine

9.png
10.png

Ayrıca her 3'lü webinar paketi  EKSTRA 4 sürpriz bonusla geliyor. 

Kombine 3'lü webinar paketine

Her webinar 1.5 (1 saat 30 dakika)

Sonunda aksiyon çalışma kitapçığı

Süre dahilinde soruların cevaplanması

Sürpriz bir hediye ve

Kayda ömür boyu ulaşım

İŞ WEBİNARI için KAYIT

1.png
2.png

PARA WEBİNARI için KAYIT

3.png
4.png

MOTİVASYON WEBİNARI için KAYIT

5.png
6.png
 

CEVABI BURADA YAZMAYAN BİR SORUN VARSA TUGCE@TUGCESABAZ.COM ADRESİNE YAZABİLİRSİN.

 

HAYALLERİNİN 2021'İNİ YARATMAK ÜZERE,

GÖRÜŞÜRÜZ:)

Feragat:

 

Yüksek bütçeli ve çarpıcı vaatler yapan programlara inanmıyorum. Hiçbir zaman inanmadım. İnanmayacağım da. Bunun yerine azme, adanmışlığa, akıllı çalışmaya ve bunları yaparken başkalarına hizmet edip değer katmaya inanıyorum.

Sunduğum hizmetlerin ve verdiğim eğitimlerin hepsi sana özgün olanı keşfetmen, sana özel olanı ürettiklerine katarak hayallerinin hayatını yaratman niyetini taşıyor.

İnanıyorum ki bununla oluşacak pozitif farkla dünya artan momentumla daha müthiş bir yer olacak.

Yasalarca da öngörüldüğü üzere, sunduğum hizmetler, paylaştığım bilgiler ve stratejilerle arzu ettiğin sonuçları elde etmen, X, Y, Z oranında para kazanman için herhangi bir garanti sunamam ve sunmuyorum.

Sonuç olarak hayallerinde olan her neyi yaratmak istiyorsan onu gerçekleştireceğine dair kendine inanman ve bu konuda aksiyon alman değişmez kural. Hayallerine inancının ve adanmışlığının gücü ve onar için vaz geçmeden çalışma tutkunun seviyesi yalnızca SANA bağlı.

 

Sunduğum ücretsiz içerikler ve sağladığım tüm ücretli hizmetler ile tek istediğim seni hayallerin işini ve hayatını yaratman için desteklemek.

 

Bu sayfadaki webinar eğitimlerimdeki ve ya web sitemdeki ücretli/ücretsiz herhangi bir hizmette sana hiçbir sonuç, kazanç, gelir miktarı garanti etmiyorum.

 

Web sitemde sunulan rakamlar yaklaşık rakamlardır. Yorumlar ve değerlendirmeler ise karşı tarafın kendi rızası ile yaptığı beyanlardır.

Ve herhangi bir programıma katılan, hizmetimi alan ya da paylaştığım bilgileri öğrenen kişi hayatında uygulamadığı ve bu yolda adanmışlıkla çalışmadığı taktirde hiçbir şey elde etmez.

Değişmez iş/hayat tutumum ağzımdan çıkanın, kendi gerçekliğimle uyumlu olması ve dürüstlüktür. Ve seni bu yolculuğunun her adımını hevesle atman için kalpten teşvik ediyorum.