Hayatımın Süper Kahramanıyım

Çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel sağlığını iyileştirmeye, motivasyonunu ve verimli çalışmasını desteklemeye ne dersiniz?

 

Çocuklarımız en kıymetlimiz. Onların çok daha sağlıklı, huzurlu, keyifli bir yaşam sürmesi için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Peki çocuğunuza ne isterse başarabileceğini, asıl gücün onda olduğunu, kendi enerjisini sizlerden bağımsız olarak nasıl yükselteceğini öğretiyor musunuz?

Çocukken hayal gücümüz, kolaylıkla bakış açımızı değiştirme yeteneğimiz çok yüksek. Nefesimiz çok açık. Ama bunlar zamanla köreliyor, sağlıklı nefesimiz kapanıyor. Ama  belirli tekniklerin pratiğini hayata katarak ve refleks haline dönüşmesini sağlayarak bunun önüne geçmek son derece mümkün!

Çocuğunuzun sağlıklı nefes alma tekniklerini ve meditasyonu alışkanlık haline getirmesine yardımcı olarak, kendi enerjisini yükselten düşünce tekniklerini otomatik olarak hayatına geçirmesini destekleyerek onun arzu ettiği hayatı bütünüyle yaşamasına yardımcı olabilirsiniz. ​

18 Mayıs Cumartesi günü 11:00-12:00 arasında gerçekleşecek Hayatımın Süper Kahramanıyım Workshopu’nda çocuklara öğretilecekler: 

Workshop katılımı için gereklilikler

 

1-Yaş aralığı 10-12

2-Workshop öncesinde çocukların aşırı tok olmaması gerekiyor. Çünkü nefes çalışması sırasında kendileirni rahatsız hissedebilirler.

3-Her katılımcı için gerekli materyaller:

 

  • Göz bandı ya da meditasyon sırasında gözlerini kapatmaya yardımcı olacak herhangi birşey

  • Hayal panosu için karton, makas, uhu, renkli kalem

  • Hayallerinin resimleri. Hepsi olmak zorunda da değil. Çünkü isterlerse çizecekler.

  • Rahat kıyafet

 

Katılım 10 kişilik kontenjan ile sınırlıdır. 

Bu etkinlik ücretsizdir. 

 

Kayıt ve Bilgi:

Ebru Koç, ebru@puduhepavekizkardesleri.com

 

Workshop Yeri:

Tavsiye Evi

Bağdat Caddesi Bostan Tüccarı Sokak Beyazgül Apt. No:7 A Blok Daire 7 Bostancı