Çözüm Benim

13 Haftalık Online Workshop

Beklediğin Çözüm Aynaya Baktığında Gördüğün Kişi 

 

Hayat senin, yazarı da sensin. Peki bunun ne kadar farkındasın?

Keyfine keyif, bereketine bereket, güzel giden ilişkilerine güzellik mi katmak istiyorsun?  Çözüm son derece basit: SEN 

Sende kendi gücünü eline almayı seçiyorsan, 'adanmış bir şekilde hayatımı istediğim şekilde yaşamayı seçiyorum,' diyorsan bu 13 haftalık workshop tam sana göre!

13 hafta boyunca kendinle ilişkini baştan yaratma üzerine odaklanacağız. Kendine vermeyi keşfedeceksin. Kazanan kişi bakış açısına nasıl geçebileceğini göreceksin. Frekansını yükseltmenin binbir yolunu, egon ile tatlı bir ilişki kurmanın çözümlerini keşfedeceksin. Sana hizmet etmeyen inanç sistemlerini bırakıp, istediğin hayat ile uyumlu inanç ve düşünce sistemleri oturtacaksın. İçindeki yetim kalmış o minik çocuğa annelik babalık yapmayı deneyimleyeceksin. İşin özünde kaynağın SEN olduğunu keşfedip, en bereketli yolculuğuna çıkacaksın:)

 

13 hafta sürecek, 22 Kasım Perşembe saat 21.30'da başlayacak ve her Perşembe günü 21.30'da toplanacağımız Çözüm Benim Workshopu detayları şöyle:

 

1- Her hafta Perşembe günü 21.30’da  online olarak zoom portalı üzerinden bir araya geleceğiz.  Her haftanın kayıdı web sitesinin şifreli kısmına eklenecek. https://www.tugcesabaz.com/online-katilim-detaylari

 

2- 1-1.30  saat boyunca bahsettiğim konularla alakalı konu anlatımı  olacak. Sorularınızı cevaplayacağım  ve haftalık egzersizler vereceğim, kapalı Facebook grubunda bunların üzerinde çalışacağız. Burada ilham verici videolar ve filmler paylaşılacak. 

 

3-Canlı yayınlarda 1-1 koçluk yapacağım ve sana özel konuya dair doğrudan çalışma imkanı bulacaksın. Sana özel egzersizler gelişecek. Her katılımcıya özel çalışma dosyası olacak.

 

4- Güç grubun olacak. Takım arkadaşlarınla beraber çalışma imkanı bulacaksın.

 

5- Meditasyon ve nefes egzersizleri ile kendinin öz yolculuğunu deneyimleyeceksin.

 

Ücret:  Erken ödeme son tarih-9 Kasım Cuma 1300 TL, Geç ödeme-1600 TL

Sorularınız ve kayıt için: tugce@tugcesabaz.com

*Havale, kredi kartı ve taksit seçenekleri ile ödeme imkanı mümkündür. Ödeme şekline göre komisyon ilavesi olabilir.