Çocuğunu Kucakla

5 Haftalık Online Workshop

Aradığın Duyguları Yetim Kalmış Çocuğuna Kendin Ver!

 

İçinde tarifsiz bir duygu tatminsizliği, boğazına belli durumlarda düğümlenmeler, trend haline gelmiş belli olaylar mı yaşıyorsun?

İnan çözüm dışarının değişmesinde değil. Çünkü dışarıdan alabileceğin hiç bir şey o açlığı doyurmayacak.

Elbette hepimiz çocukluğumuz muhteşem sevgi, ilgi deneyimlemediğimiz anlar yaşadık, bize acı veren anılarımız var. Bunların hepsi, 0-12 yaş arasında alınan kararların hepsi şuan ki gerçekliğini yaratıyor. 

O yaşlardaki çocuğuna müthiş bir anne-baba olmak, onu kucaklamak ve o zaman bilinçsizce aldığın kararları dönüştürmek elinde. Yetim kalmış çocuğunu kucakladığında ise şuan ki gerçekliğin olduğu gibi değişecek. Hayatını artık HD kalitesinde görmeye başlayacaksın.  

 

5 haftalık Çocuğunu Kucakla Workshopu'nda çocuk seansı nasıl yapılır, duygularla nasıl dans edilir,  acının içinden nasıl geçilir öğreneceksin. Duygusal stabilite alanına göz kırpacaksın. Canlı çocuk çalışması seansı alacaksın ve başkalarının çalışmalarından ilham alacaksın.  Günlük egzersizlerin ve meditasyonların olacak. 

 

5 hafta sürecek, 7 Ocak 2019 Pazartesi saat 21.30'da başlayacak ve her Pazartesi günü 21.30'da toplanacağımız yetim kalmış çocuklarımızı kucaklama yolculuğumuzun detayları şöyle:

 

1- Her hafta Pazartesi günü 21.30’da  online olarak zoom portalı üzerinden bir araya geleceğiz. Her haftanın kayıdı web sitesinin şifreli kısmına eklenecek. https://www.tugcesabaz.com/online-katilim-detaylari

 

2- 1  saat boyunca bahsettiğim konularla alakalı konu anlatımı  olacak. Sorularınızı cevaplayacağım  ve haftalık egzersizler vereceğim, kapalı Facebook grubunda bunların üzerinde çalışacağız.

 

3-Canlı yayınlarda 1-1 koçluk yapacağım ve sana özel konuya dair doğrudan çalışma imkanı bulacaksın.

 

4- Güç grubun olacak. Takım arkadaşlarınla beraber çalışma imkanı bulacaksın.

 

5- Meditasyon ve nefes egzersizleri ile kendinin öz yolculuğunu deneyimleyeceksin.

Ücret

Erken ödeme son tarih-28Aralık Cuma 600 TL, Geç ödeme-900 TL

Sorularınız ve kayıt için: tugce@tugcesabaz.com